درود دوست من از اینکه در مکران موزیک ثبت نام کردی تا بتونی آهنگهای بلوچی رو گوش بدی و در صورت نیاز دانلود کنی سپاسگذارم.


تمامی آهنگها و آلبومها در مکران موزیک رایگان هستن و همه میتونن بدون ایجاد حساب در مکران موزیک به گشت و گذار بپردازن و آهنگ گوش بدن اما برای دانلود آهنگها باید حساب خودتون رو به حساب حرفه ای ارتقاء بدین.


سعی کردم مبلغ حساب حرفه ای رو حتی امکان به پایین ترین حد ممکن تعیین کنم تا مشکلی برای پرداخت و ارتقاء حساب نباشه.


بریم به اصل مطلب یعنی آموزش ارتقاء حساب.


قبل از اینکه آموزش رو شروع کنیم باید بگم که امکان پرداخت بصورت مستقیم در ارتقاء حساب وجود نداره اما پرداخت از طریق کیف پول در سایت رو اضافه کردیم که میتونین با یه بار شارژ حسابتون میتونین در سایت پرداخت داشته باشین.1- اولین قدم برای ارتقاء حساب اینه که برید به منوی کاربری و گزینه تنظیمات رو باز کنید.


2- بعد از باز شدن صفحه تنظیمات روی گزینه کیف پول بزنید.


3- کمی پایین تر موجودی حساب خودت رو میبینی و یه دکمه به نام (شارژ کیف پول) میبینی


4- اگه از قبل حساب خودت رو شارژ کردی و به مقدار ارتقاء حساب داشتی نیازی به شارژ مجدد نیست اما اگه نبود و تازه حسابت رو ایجاد کردی و یا میخای حسابت رو شارژ کنی روی دکمه (شارژ کیف پول) بزن تا به مرحله بعدی بریم.


5- توی کادر سفید رنگ مبلغی رو که نیاز داری رو تایپ کن مثلا: 10000 تومن و یا بیشتر و روی دکمه پرداخت بزن.


6- دو گزینه (پرداخت آنلاین با زرین پال) و (کارت به کارت)

7- اگه رمز دوم و یا رمز پویای کارت بانگی خودت رو فعال کردی میتونی به صورت آنلاین مبلغی رو که وارد کردی (10000 تومن) رو پرداخت کنی


8- اگه رمز دوم و یا رمز پویای کارت بانکی خودت رو فعال نکردی میتونی از گزینه کارت به کارت استفاده کنی.


9- به شماره کارتی که برات ظاهر میشه (توی صفحه کارت به کارت) مبلغ رو از هر روشی که میتونی (رفتن به عابر بانک و یا از طریق موبایل بانگ) فرقی نمیکنه. عکس یا اسکرین شات رسید انتقال رو از طریق دکمه آپلود رسید برای برای ما ارسال کنید و در آخر دکمه تأئید رو بزن.
در صورتی که از پرداخت کارت به کارت یا انتقال بانکی استفاده میکنید از 30 دقیقه تا یک ساعت بعد از آپلود رسید پرداخت تأئید میشه و میتونی به مرحله بعدی بری.
خب بعد از تأئید رسید انتقال بانکی و یا کارت به کارت مبلغ از طرف مدیر سایت نوبت رسید به ارتقاء حساب کاربری که کار زیادی نداره.10- روی منوی کاربری بزنید تا گزینه های کاربری رو ببینید. و گزینه دوم (ارتقاءِ به حساب حرفه ای) رو بزنید


10- با وارد شدن توی صفحه ارتقاءِ حساب بسته حساب کنونی و حاضر خودتون رو میبینین که با کمی پایین تر بسته حساب حرفه ای رو میتونی ببینی.روی گزینه ارتقاء بزن


11- صفحه کوچکی برات باز میشه به نام (پرداخت از کیف پول) که روی دکمه سبز رنگ مبلغ قابل پرداخت رو میبینید.12- بعد از زدن دکمه سبز رنگ، کادر تأئید پرداخت از کیف پول براتون ظاهر میشه و با تأئید آن حساب شما به حساب حرفه ای ارتقاء پیدا میکنه و میتونین تا یک ما بصورت نامحدود آهنگها و آلبوم ها رو دانلود کنید.

موفق باشید.

:: / ::